همکاری در فروش


ما همکار در فروش موفق شما هستیم.


ما کالاها و محصولات شما را به صورت کاملاً رایگان و به‌طور گسترده به کاربران‌مان معرفی می‌کنیم و فقط پس از فروش قطعی آنها به مشتریان، پورسانت خود را از شما دریافت می‌کنیم. سیستم همکاری در فروش «دنیای تو» یک راهکار اینترنتی مناسب برای توسعه پایدار کسب و کار و افزایش درآمد شماست. اگر فروشنده یا تولیدکننده هستید و به دنبال یک همکار در فروش موفق‌اید، «دنیای تو» آمادگی لازم برای همکاری با شما را دارد.

 

«دنیای تو» چگونه به کسب و کار شما کمک می‌کند؟

محصولات شما در سایت و کانال‌های پر بازدید «دنیای تو» در بستر اینترنت و فضاهای مجازی به طور رایگان نمایش داده می‌شود. همچنین، به طور مرتب، آخرین محصولات دنیای تو از طریق ایمیل مارکتینگ قدرتمند «دنیای تو» به 10 هزار مخاطب ارسال می‌گردد.  لذا میزان نفوذ شما در بازار افزایش می‌یابد و این نیز بر افزایش فروش شما تاثیر مثبتی خواهد داشت.
وبلاگ «دنیای تو» به طور منظم مقالاتی را پیرامون محصولاتش، تولید و منتشر می‌کند. در بسیاری از مواقع، در این مقالات، به برخی از محصولات لینک داده می‌شود. اگر شما امتیازهای لازم را با ارائه محصولات مرغوب و پشتیبانی مناسب از مشتریان، کسب کنید، آن‌گاه لینک‌های دائمی به محصولات خود در سایت «دنیای تو» دریافت خواهید کرد.

 

میزان پورسانت «دنیای تو» برای همکاری در فروش چقدر است؟

حداقل 10 درصد و حداکثر 30 درصد از مبلغ فروش محصول شما به عنوان پورسانت به «دنیای تو» تعلق می‌گیرد. تعیین مبلغ دقیق پورسانت، پس از گفتگو رسمی و ارزیابی میزان فعالیت متقاضی صورت می‌پذیرد.

 

چگونه می‌توانم از دنیای تو به عنوان همکار فروش استفاده کنم؟

کافی است با ما تماس بگیرید. لطفاً فرم زیر را تکمیل کنید.

برای شروع همکاری با «دنیای تو» باید محصولات شما دارای «کد یکتای رهگیری فروش» باشند. زیرا هرگاه محصولات یا کالای شما توسط «دنیای تو» به فروش می‌رسد، این موضوع باید در جایی امن ثبت و قابل استناد باشد.

 

چگونه می‌توانم  «کد یکتای رهگیری فروش» تهیه کنم؟

ما بر اساس پلتفرم شما (مانند تلگرام یا وب‌سایت) راهکارهای عملی و مقرون به صرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا کد یکتای خود را به دست آورید. کافی‌ است با ما تماس بگیرید. لطفاً فرم زیر را تکمیل کنید.

 

فروشنده یا تولیدکننده محصول نیستم ولی دنبال کسب درآمد از «دنیای تو» هستم. 

حتی اگر فروشنده یا تولیدکننده نیستید، سیستم همکاری در فروش یا همان افیلیت مارکتینگ «دنیای تو» راهکاری نو، برای کسب درآمد اینترنتی بدون نیاز به سرمایه و دانش فنی است! شما با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید از «دنیای تو» کسب درآمد کنید:

با راه ‌اندازی پیج اینستاگرامی و ترغیب مخاطبان به خرید از «دنیای تو» می‌‌توانید کسب درآمد اینترنتی مطمئن را تجربه کنید. اگر به بلاگری یا اینفلوئنسری مشغولید و افراد زیادی علاقمندی‌ها و ایده‌های شما را دنبال می‌کنند، آن‌گاه می‌توانید سیستم همکاری در فروش دایان افیلیت را همچون سکوی پرتابی در مسیر کسب درآمد آنلاین و کسب درآمد از اینستاگرام در نظر بگیرید.

وبلاگ‌نویس یا وبمستر هستید؟ افراد زیادی روزانه از سایت شما بازدید می‌کنند؟ پس جای شما در «دنیای تو» خالیست! همکاری در فروش (affiliate marketing) «دنیای تو» راهکاری عملی برای رسیدن به کسب درآمد اینترنتی و همچنین روشی پرطرفدار برای مشارکت در فروش است.

تنها با ایجاد کانال تلگرامی و جذب کاربر، می‌ توانید عضوی از سیستم پر سود همکاری در فروش «دنیای تو» شوید و کسب درآمد با گوشی را تجربه کنید. صاحبان ربات‌ها یا گروه‌‌‌های پرمخاطب نیز می‌توانند با «دنیای تو» کسب درآمد آنلاین به روشی امن را تجربه کنند.

کسب درآمد از روبیکا یکی از جدیدترین روش‌های کسب درآمد در ایران است که «دنیای تو» پیش نیازهای حضور همکاران را در این رسانه فراهم آورده است. علاوه بر کانال‌های روبیکا، صفحات روبینیو نیز فضای مناسبی برای فروش محصولات نیز هست.

 

فرم تماس با ما

اگر ایده، سوال یا درخواستی پیرامون همکاری در فروش دارید، اطلاعات دقیق تماس خود را به درخواست خود در این فرم وارد کنید.

در صورت ورود اطلاعات صحیح، ما با شما تماس خواهیم گرفت.